Одна з найбільших авіакомпаній веде переговори про покупку Alitalia

Залізничні новини Переглядів: 22.01.2018, 12:01

Франко-голландська авіаперевізник Air France-KLM веде переговори про покупку італійської авіакомпанії Alitalia, передає Інтерфакс з посиланням на The Financial Times.
За даними джерел видання, призначені урядом представники Alitalia минулого тижня зустрічалися з керівниками AF-KLM в Парижі для обговорення участі франко-голландської компанії в аукціоні з продажу італійського авіаперевізника, можливо, у вигляді спільної заявки з британським лоукостером easyJet.
Представники AF-KLM і Alitalia відмовилися від коментарів.
AF-KLM раніше вже робила спробу придбати італійську авіакомпанію в 2008 році, але тоді вона зустріла опір з боку уряду, який очолював Сільвіо Берлусконі.
В даний час в число претендентів на покупку Alitalia входять німецька Lufthansa, easyJet, а також інвестфірма Cerberus Capital Management.
Авіакомпанія Alitalia-Aereolinee Italiane Internazionali виконала свій перший рейс в 1947 році.
Колись державна Alitalia вже багато років знаходиться у стані кризи, у травні 2017 року вона оголосила про банкрутство. Уряд Італії намагається не допустити розчленування компанії, в якій працює понад 11 тис. осіб. Для подальшого забезпечення польотів Alitalia уряд 13 жовтня продовжило термін дії короткострокового кредиту для цієї авіакомпанії з листопада 2017 року по вересень 2018-го. Крім того, термін остаточного завершення процедури продажу Alitalia перенесено з 4 листопада на кінець квітня 2018 року.
Частка компанії на ринку Італії скоротилася до 18% в 2015 році порівняно з 23% в 2007 році. У 2016 році Alitalia перевезла 22,6 млн чоловік.

Тов Центр Трубоізоляція