14 лютого в Києві відбудеться ключовий форум лідерів логістичної галузі

Залізничні новини Переглядів: 22.01.2018, 15:25

14 лютого в Києві відбудеться 8-й щорічний Logistics Innovation Forum 2018 «Передова логисика. Рішення та інновації для ефективного управління логістикою і складом. Вибір кращих ринкових пропозицій. Мінімізація витрат і ефективність».
На заході зберуться лідери галузі транспортної та складської логістики, експерти, оператори ринку, постачальники рішень, послуг і техніки — всього очікується понад 150-200 учасників зі всієї України.
Для участі обов’язкова попередня реєстрація, оскільки кількість місць лімітовано, а прийом заявок діє протягом обмеженого періоду. Також для реєстрації можна вислати дані (ПІБ, посада, назва компанії, e-mail, контактний та мобільний телефони, сайт, адресу компанії) на електронну адресу організаторів registration@summitbiz.com.ua. Обов’язковою умовою участі є підтвердження з боку організаторів.
Logistics Innovation Forum 2018 — ключовий щорічний професійний бізнес-форум лідерів галузі-учасників ринку транспортної та складської логістики, який проходить щорічно на початку ділового сезону, в період планування та укладення річних контрактів. Його цілями організатори називають:
— рішення операційних питань;
— оптимізація логістичних процесів і зниження витрат на транспорт і склад;
— підвищення якості і швидкості доставки товарів до споживача;
— зниження собівартості окремої товарної одиниці;
— ефективний облік і контроль товарів у дорозі та на складі;
— використання інновацій і передових рішень в області управління бізнесом;
— оптимізація бізнес-процесів між усіма учасниками ланцюга поставок;
— впровадження нових технологій;
— модернізація автопарку;
— знайомство з пропозиціями від логістичних операторів;
— отримання практичних механізмів підвищення ефективності, конкурентоспроможності та прибутковості бізнесу;
— знайомство з передовим світовим досвідом ведення бізнесу від провідних експертів і практиків галузі.
Програма доповідей форуму буде доповнена міні-виставкою рішень, спецтехніки, обладнання, послуг та інновацій для галузі, де традиційно проходять ділові переговори і бізнес знаходить нових партнерів.
Участь у заході безкоштовна для виробників, дилерів і дистриб’юторів споживчих і промислових товарів: для директорів і фахівців з логістики та складу, керівників транспортних відділів і департаментів, керівників і фахівців з управління ланцюгами поставок (supply chain), а також керівників підрозділів, відповідальних за доставку і зберігання, управління запасами і зовнішньо-економічну діяльність, керуючого менеджменту, власників і керівництва компаній виробників, дилерів і дистриб’юторів споживчих товарів (продуктів харчування, FMCG non Food, побутової хімії, продукції агросектору, фармацевтики, будівельних матеріалів, косметики та парфумерії, побутової техніки, електроніки, одягу/взуття тощо).
Для логістичних операторів, транспортних та експедиційних компаній, національних і міжнародних перевізників, складських операторів, компаній експрес і адресної доставки, девелоперських, страхових, митних, брокерських, юридичних та консалтингових компаній, представників освітніх установ та компаній з навчання/перенавчання персоналу, а також для постачальників послуг, рішень, спецтехніки, рішень для управління, обладнання та інновацій для ринку участь (у будь-якому форматі) можливо тільки на комерційних умовах.
Взяти участь у форумі можна: як відвідувачі; в якості доповідачів; розмістивши у рамках міні-виставки промо-стіл, стенд або робоче демо-місце; розмістивши переносний підлоговий банер (роллап) в конференц-залі або холі; вклавши роздаткові матеріали компанії персональні пакети всім делегатам форуму; опублікувавши рекламний макет, візитку або текстову інформацію про компанії в офіційному друкованому Каталозі форуму; розмістивши логотип компанії на веб-сторінці форуму (перехід по кліку на сайт компанії), друкованих та інформаційних матеріалах — титульній сторінці Каталогу форуму, екранної заставки в залі; розмістивши брендовану скатертину компанії на столі президії або на столі реєстрації біля входу в конференц-зал.
Контакти організаторів:
Компанія «Бізнес Саміт»
Тел.: +38 (044) 383-56-43, 383-61-95
E-Mail: info@summitbiz.com.ua
www.summitbiz.com.ua
https://facebook.com/summitbiz

Тов Центр Трубоізоляція