«Атласджет Україна» розпродає квитки в Стамбул з міст України від 125 доларів

Залізничні новини Переглядів: 22.01.2018, 15:27

Авіакомпанія «Атласджет Україна» оголосила про розпродаж квитків на рейси в Стамбул з Запоріжжя, Харкова та Львова. Квитки за спеціальними тарифами будуть доступні до 4 лютого на рейси, які будуть виконуватися до 15 квітня поточного року, передає ЦТС.
Ціна квитків в економ-класі в обидві сторони, з урахуванням усіх податків, аеропортових та інших зборів, що на рейсах Запоріжжя-Стамбул-Запоріжжя стартує від 125 дол (від 3 581 грн). На рейсах з Львова мінімальна ціна в обидві сторони – 127 дол., з Харкова — 130 дол.
У бізнес-класі вартість квитків починається з 411 дол. на маршруті Запоріжжя-Стамбул. Зі Львова і Харкова ціни на квитки бізнес-класу стартує від 462 та 466 дол. відповідно.
При цьому, в авіакомпанії зазначають, що зміна дати і/або напряму, скасування бронювання та повернення грошових коштів за придбаний квиток за спеціальними тарифами не можна.
У вартість перельоту включені перевезення ручної поклажі та зареєстрованого багажу (до 30 кг в економ-класі, до 40 кг у бізнес-класі), вибір місця в салоні літака, харчування і напої на борту.
Читайте також Завоювати 46 країн — президент Atlasglobal про глобальні цілі турецької авіакомпанії