Азовський судноремонтний завод збільшив виробничі показники у 2017 році

Залізничні новини Переглядів: 22.01.2018, 15:35

Азовський судноремонтний завод за підсумками 2017 року на 50% збільшив обсяги випуску продукції. Найбільшу динаміку підприємство показало в області машинобудування, наростивши обсяги випуску продукції цієї категорії більш ніж удвічі. Про це заявив генеральний директор підприємства Олег Турський в інтерв’ю телеканалу «ТV-7 Маріуполь», передає ЦТС.
«Я з упевненістю можу сказати, що в 2017 році нам вдалося відновити свою ділову репутацію. Цифри є тому свідченням. За результатами року у нас грандіозне зростання обсягів виробництва. Ми збільшили обсяг товарної продукції на 50% в цілому по підприємству, по судноремонту — в 1,4 рази, машинобудування — в 2,3 рази. На жаль, по перевалці зростання становить всього 3%. Але це теж непогано, з урахуванням обмежень, які виникли у зв’язку з будівництвом Керченського мосту», — зазначив Турський.
Відзначимо, що в 2017 році Азовському судноремонтному заводу вдалося вирішити ряд правових питань, що допомогло зміцнити ділову репутацію підприємства. У листопаді Приморський районний суд Маріуполя повністю виправдав колишнього генерального директора заводу Дмитра Ляшова. Екс-керівника АСРЗ звинувачували у використанні обладнання, яке нібито не відповідало вимогам закону. У зв’язку з цим діловодством АСРЗ зазнав численних перевірок контролюючих органів. Зараз всі ці звинувачення були визнані безпідставними.
Крім того, на судноремонтному заводі проведена інвентаризація. «В середині 2017 року пройшла інвентаризація. Зараз йде переговорний процес між Фондом держмайна та Міністерством інфраструктури про майбутній статус заводу», — уточнив Олег Турський. Керівник підприємства висловив надію, що в 2018 році це питання вдасться зрушити з мертвої точки.
Читайте також: Як працює АСРЗ в умовах війни і правової колізії
Також Турський торкнувся планів на поточний, 2018-й, рік. «Зараз у нас шість судів перебуває в ремонті. Це десь на місяць роботи. У найближчих перспективах — ми плануємо відремонтувати два теплохода «Славутич-15» і «Славутич-16». І ще одна хороша новина. В Маріуполь повертається земснаряд «Меотида», який також потребує обслуговування. Я дуже сподіваюся, що ми виграємо тендер, і ця робота буде у нас», — заявив Олег Турський.
При цьому керівник підприємства висловив надію, що в 2018 році АСРЗ і керуючої компанії МИТЬ вдасться вирішити питання майбутнього статусу заводу.
«Дуже складно працювати в умовах правової невизначеності. Сподіваюся, що в цьому році нам вдасться прийти до якоїсь угоди», — підсумував гендиректор АСРЗ.