Інфраструктурний день. 22 січня

Залізничні новини Переглядів: 22.01.2018, 19:03

Ключові новини про транспорт та інфраструктуру в Україні і світі за день.

Залізниця
Загальний обсяг залізничних перевезень найбільшого приватного залізничного оператора України ТОВ «Лемтранс» за підсумками 2017 року склав 51,9 млн тонн вантажів різної номенклатури.

Авіація
Аеропорти Литви в 2017 році обслужили 5,2 млн пасажирів, що на 8% більше, ніж в 2016 році. Таким чином пасажиропотік повітряних гаваней балтійської країни в 1,85 рази перевищив чисельність її населення.
Франко-голландська авіаперевізник Air France-KLM веде переговори про покупку італійської авіакомпанії Alitalia, пише The Financial Times.
В аеропортах США у пасажирів можуть вилучати ноутбуки на тиждень. «Офіцер має право провести побіжний огляд пристрою. У разі виникнення підозр гаджет буде досліджений більш детально», — пише The Sun.

Порт
P&O Maritime, дочірня компанія глобального портового оператора DP World, шукає керівника для свого українського підрозділу. Прийом резюме буде проводитися до 26 січня.
Ренійський морський порт (Одеська область) за підсумками роботи у 2017 році збільшив перевалку вантажів на 15,7% до 1,125 млн тонн у порівнянні з попереднім роком. Про це свідчать фактичні дані Адміністрації морських портів України.

Річка
Зростання вантажоперевезень по Дніпру на 26% — добре, але має бути на порядок більше, заявив депутат Верховної Ради, заступник голови транспортного комітету Борис Козир.

ПП
В результаті нападу бойовиків на готель InterContinental в столиці Афганістану загинули два пілоти української авіакомпанії «Українські крила». Всього загиблих українців за різними даними — від 6 до 9.
У Солом’янському районі Києва обвалилася частина конструкцій шляхопроводу на бульварі Вацлава Гавела. Це сталося усього через два місяці після капітального ремонту мосту.

Київ
КП «Київський метрополітен» розмістив в системі ProZorro тендер на проведення будівельних робіт з продовження Сирецько-Печерської лінії підземки в бік Виноградаря.
Два списаних вагони київського метрополітену, нещодавно продані на тендері, знайдуть нове життя. Як повідомив купив їх бізнесмен Михайло Гальперін, один вагон стане хостелом, а другий — баром.

Важка промисловість
У ЄАЕС планують підвищити мита на ж/д колеса з України у 7 разів — з 4,75% до 34,22%. Найбільше постраждає «Інтерпайп» як найбільший в країні виробник даного виду продукції.
Азовський судноремонтний завод за підсумками 2017 року на 50% збільшив обсяги випуску продукції. Найбільшу динаміку підприємство показало в області машинобудування, наростивши обсяги випуску продукції цієї категорії більш ніж удвічі.

Комунальний транспорт
Парк комунального транспорту Дніпра 20 січня поповнився першим у цьому році новим тролейбусом з партії, яка в цілому складе 13 машин. Про це повідомив мер міста Борис Філатов.

Дивина дня
Пасажирка авіакомпанії, яка виконувала рейс Київ-Мінськ, кинула в аеропорту Київ-Жуляни кішку, так як у неї не було документів на перевезення тварини.