У київському метро додасться турнікетів для оплати банківською картою

Залізничні новини Переглядів: 23.01.2018, 09:30

Комунальне підприємство «Київський метрополітен» анонсувало установку ще 12 турнікетів для оплати проїзду банківської або іншими картками.
«Ще 12 турнікетів з можливістю безконтактної оплати проїзду банківською карткою запрацюють у столичній підземці до кінця січня», — йдеться в повідомленні на сторінці підприємства в Facebook.
Зокрема, за два турнікети відкриють на станції «Героїв Дніпра», «Мінська», «Оболонь», «Петрівка» та «Контрактова площа». Ще по одному — на станціях «Тараса Шевченка» і «Поштова площа». У лютому перелік планується поповнити станцією «Олімпійська».
У столичній підземці нагадали про те, що в 2015 році київський метрополітен став 5-м у світі з можливістю безконтактної оплати проїзду банківської картою на турнікеті.
«Зараз пасажири використовують послугу в середньому 40 тис. разів в день. Варто додати, що, крім банківської, на жовтих турнікетах у звичайному режимі можна скористатися будь-якою іншою карткою: проїзним, «Карткою киянина», телефоном з додатком Android Pay або карткою метро», — додали в прес-службі метрополітену.
Нагадаємо, 19 січня КП «Київський метрополітен» розмістив в системі ProZorro тендер на проведення будівельних робіт з продовження Сирецько-Печерської лінії підземки в бік Виноградаря.
Зазначимо, що раніше розрахунок платіжними картками за квитки на поїзди у міжнародних касах впровадила «Укрзалізниця».