Бортпровідники поскаржилися на тісні туалети в нових Boeing 737 MAX

Залізничні новини Переглядів: 23.01.2018, 09:43

Бортпровідники American Airlines на зустрічі з главою авіаперевізника Дугом Паркером поскаржилися на незручну конструкцію і тісноту туалетів в нових літаках Boeing 737 MAX, повідомляє портал avianews.com з посиланням на Los Angeles Times.
Розмір раковин для миття рук виявився настільки невеликою, що одночасно можна помити тільки одну руку. При цьому вода з крана бризкає на кожного, хто спробує скористатися рукомийником.
Крім того, при відкритті одночасно двох дверей туалетів в хвості літака бортпровідники виявляються повністю ізольованими на бортовий кухні.
За словами прес-секретаря American Airlines Джошуа Фріда, питання з розбризкуванням води у вбиральнях вирішили з допомогою аераторів, які зменшують силу потоку води, а ось пошуки рішення проблеми з дверима поки тривають.
Як зазначає Los Angeles Times, компанія Boeing навмисно спроектувала настільки компактні вбиральні для того, щоб в салон літака можна було додати близько десятка місць.
Boeing 737 MAX відрізняється від літаків попереднього покоління 737 Next Generation новими двигунами більшого розміру, а також спеціальними здвоєними закінцівками крила, які тепер встановлюються в якості опції і на повітряні судна попереднього покоління.
Нагадаємо, раніше за заподіяні українським пасажирам незручності при користуванні швидкісними електропоїздами корейського виробництва.
А минулого літа на океанському лайнері Queen Mary при ремонті туалетів , запечатане півстоліття тому. Передбачається, що величезний простір площею 139 кв. метрів запечатали в 1960-х роках, коли судно було переобладнано в готель і туристичну визначну пам’ятку.