У Німеччині винайшли літаючу ванну (відео)

Залізничні новини Переглядів: 23.01.2018, 10:26

Два молодих винахідника з Німеччини — Йоханнес і Філіп Микенбекер — придумали незвичайний транспортний засіб. Брати винайшли літаючу ванну, яка може підніматися на висоту до 30 метрів, передає ЦТС.
Для створення літального апарат винахідникам знадобилася акрилова ванна і шість пропелерів. Два місяці вони витратили на пошук пропелерів потрібної потужності. Всього на реалізацію проекту знадобилося близько півроку. Створення літаючої ванни почалося ще влітку 2017 року. Ванна управляється за допомогою пульта, дуже схожого на ті, які використовуються при управлінні дрона. Ванна може перевозити тільки одну людину. Проект був реалізований на спонсорські гроші.

Перші випробування літаючого ванни проходили в спортзалі. Після проведення випробувань і отримання необхідних дозволів брати Микенбекер змогли почати польоти на ванні на відкритому повітрі. Так, один з братів злітав в магазин за сендвічами.
Зазначимо, що брати Микенбекер славляться своїми незвичайними винаходами, про які вони викладають на своєму YouTube-каналі під назвою The Real Life Guys. Раніше вони перетворили стару ванну в невелику підводний човен або зробили з неї амфібію, з допомогою якої вони спускалися з гірки прямо у воду, а потім пливли по воді.