У Німеччині в аеропорту побилися курди і турки, які летіли в Стамбул (відео)

Залізничні новини Переглядів: 23.01.2018, 10:58

В аеропорту Ганновер (Німеччина) вчора ввечері, 22 січня, відбулася масова бійка між курдськими демонстрантами і турецькими пасажирами, які очікували виліт в Стамбул.
Про це пише ЦТС з посиланням на РИА Новости.
В результаті інциденту, за інформацією місцевої поліції, ніхто серйозно не постраждав – дві людини відбулися легкими травмами. Однак виліт рейсу Ганновер-Стамбул був перенесений приблизно на півгодини.
Уточнюється, що вчора в пасажирському терміналі аеропорту курди влаштували демонстрацію проти військових дій Туреччини в Сирії. Вони вигукували звинувачення на адресу турецького президента Ердогана. У відповідь турецькі пасажири, які очікували на рейс до Стамбула, вплуталися в бійку.
За озвученими даними, на місці знаходилося близько 180 осіб. Поліції довелося застосувати перцевий газ проти двадцяти учасників бійки, щоб взяти ситуацію під контроль.

Раніше ЦТС писав, що в березні минулого року авіакомпанія Tunisair у четвер, 9 березня, припинила всі польоти між пілотами і авіатехніками. Мова тоді йшла про бійку в міжнародному аеропорту Тунісу між технічним персоналом, а також капітаном і другим пілотом з-за конфлікту навколо уніформи, що триває вже кілька тижнів. Нова уніформа для авіатехніків викликала невдоволення пілотів, оскільки занадто схожа на їхній формений одяг.