У Кривому Розі почали виробляти вантажні вагони — випущено 22 одиниці

Залізничні новини Переглядів: 23.01.2018, 11:52

ТОВ «Дизельний завод» (р. Кривий Ріг) розпочало випуск вантажних залізничних вагонів — вже виготовлений 21 напіввагон і 1 зерновоз. Потужності підприємства дозволяють виробляти до 200 вагонів на місяць.
Про це ЦТС повідомили в Aurum Group, що володіє підприємством.
«Дизельний завод приступив до серійного випуску вантажних магістральних люкових піввагонів, зокрема, сертифікованих універсальних піввагонів моделей 12-9933 і 12-9933-01, а також вагонів-хоперів зерновозів моделі 19-9945, призначених для перевезення харчових сипучих вантажів, які потребують захисту від атмосферних опадів», — поінформувала засновник Group Aurum Олена Лебедєва.
Також повідомляється, що підприємство може виробляти думпкари моделі 33-9901 вантажопідйомністю 105 тонн, а також здійснювати ремонт внутрішньозаводських думпкарів типу 2ВС-105.
Згідно з інформацією на сайті підприємства, ТОВ «Дизельний завод» заснований в квітні 2017 року. На заводі мають намір в перспективі осовий виробництво та інших видів рухомого залізничного складу.
Деповський, капітальний і поточний ремонт піввагонів Aurum Group здійснює в Рубіжному, на потужностях власного вагоноремонтного депо.
Компанії, управління якими здійснює управління Aurum Group, крім заводу в Кривому Розі у сфері транспортних перевезень, вагонобудування та ремонту: ТОВ «Аурум Транс», ТОВ «Транс Енерджі», ВАТ «Верхньодніпровський машинобудівний завод», ТОВ «Агрегатбуд», ТОВ «Інтер Кар Інжиніринг».
Відзначимо, що засновник групи компаній Олена Лебедєва доводиться дочкою екс-міністру оборони України Павлу Лебедєву, який займав свій пост в період президентства Ст. Януковича. П. Лебедєв є членом Правління Російського Союзу Промисловців і Підприємців (РСПП), головою координаційної ради кримських відділень РСПП, екс-власником компанії «Інтерлізінвест». Остання отримала кредит від ЄБРР на придбання вантажних вагонів, але не виконала зобов’язання з фінансування кредиту. У результаті судових позовів власником цих вагонів став ЄБРР.