УЗ ввела обмеження на перевезення зернових на два терміналу в Одесі та Чорноморську

Залізничні новини Переглядів: 23.01.2018, 12:28

5 січня ввела обмеження на перевезення зернових на адресу ТОВ «Трансбалктермінал» (станція Чорноморськ-Порт-експорт) та ПРАТ «Укрелеваторпром» (станція Одеса-Порт-експорт). Таке рішення прийнято у зв’язку з тим, що звідси не повертаються вагони вчасно та «складається найбільш незадовільна ситуація з вивантаженням», повідомили в УЗ.
«З початку січня значно погіршилася ситуація з вивантаженням зернових вантажів портовими елеваторами, що призводить до простоїв зерновозів і скупченню навантажених вагонів на підходах та на коліях станцій», — відзначили в компанії.
За даними УЗ, на станції Чорноморськ-Порт (одержувач — «Трансбалктермінал») щодоби залишаються невыгруженными в середньому 200 вагонів; на станції Одеса-Порт (одержувач — «Укрелеваторпром») — 40 вагонів; також на станції Одеса-Порт (одержувач — «Старий Елеватор») є залишок з 60 зерновозів.
Нерідко вагони затримуються із-за неякісного вантаж, який не може пройти санітарно-епідеміологічний контроль. «Наприклад, на станції Чорноморська (для ТІС) затримано 300 зерновозів з неякісним зерном для ТОВ «Трансінвестсервіс» і 100 зерновозів для ТОВ «Бориваж», — зазначили в УЗ.
На станції Миколаїв-Вантажний (одержувач — ТОВ «Грінтур») простоюють в очікуванні суду 150 зерновозів.
У цілому, компанія інформує, що за 21 добу січня занурила 1,9 млн тонн зерна і зернових. Найбільше відправлено в порти одеського регіону та Миколаїв. В Одеській області зараз знаходиться 4 тис. зерновозів (39% від парку цього виду рухомого складу власності УЗ).