«Украерорух» увійшов до топ-3 авиапровайдеров по SMS в Європі

Залізничні новини Переглядів: 23.01.2018, 13:27

За результатами щорічної оцінки зрілості системи управління безпекою польотів (safety management system — sms) в 2017 році зайняв 3 місце серед 47 провайдерів аеронавігаційного обслуговування Європейського регіону.
Як повідомили на підприємстві, він піднявся в рейтингу з торішнього 10 місця і «підтвердило лідируючі позиції за низкою найважливіших показників».
Оцінювання провайдерів здійснюється в рамках спільного проекту Європейської організації з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) та Міжнародної організації громадських підприємств аеронавігаційного обслуговування (CANSO).
«В результаті нинішнього оцінювання міжнародна група експертів підтвердила досягнення «Украерорухом» найвищого критерію зрілості за шкалою оцінювання, а саме показника, який характеризує наявність на підприємстві інноваційних підходів і практики в процесах управління безпекою польотів, які є прогресивними і вище, ніж існуючі міжнародні стандарти по управлінню безпекою польотів», — заявляють в «Украерорусі».
Підприємство підтвердило відповідність SMS за 17 напрямами оцінювання стандартам додатка 19 до Чиказької конвенції про міжнародну цивільну авіацію «Управління безпекою польотів» і цільовим показниками з безпеки польотів, визначеним для досягнення провайдерами аеронавігаційного обслуговування країн ЄС до 2019 року.
Держпідприємство з обслуговування повітряного руху (Украерорух) створене у 1992 році і є основою національної аеронавігаційної системи та Об’єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху України (ОГВС). Підприємство організовує потоки повітряного руху, веде радіо — та електротехнічне забезпечення виконання польотів, відповідальна за організацію аварійного оповіщення та участь у проведенні пошуково-рятувальних робіт і т. п. До складу «Украероруху» входять шість регіональних підрозділів: Львівське, Одеське, Дніпропетровське, Харківське, «Київцентраеро» та «Кримаерорух».