«Нібулон» з початку року вклав в оновлення парку сільгосптехніки 6 млн доларів

Залізничні новини Переглядів: 23.01.2018, 15:00

Компанія «Нібулон» з початку 2018 року інвестувала 6 млн дол. в оновлення парку сільськогосподарської техніки.
Як повідомляється на сайті підприємства, на сьогодні укладено угоди про постачання семи тракторів Fendt 1038, п’яти комбайнів Case IH Axial Flow 6140, п’яти комбайнів John Deere S760, п’яти культиваторів Tiger-Mate II, трьох сівалок Kinze 3000 і дискової борони Lemken Rubin 6, передає ЦТС.
Крім того, будуть придбані 22 трактора МТЗ 952.3, які за інформацією «Нібулон» досі поставлялися виключно на європейський ринок.
«Ця техніка поповнить парки всіх сільськогосподарських філій ТОВ СП «Нібулон» і візьме участь в сільськогосподарському сезоні 2018 року, що значно прискорить терміни його проведення та покращить ефективність виконання робіт», — наголошується в повідомленні компанії.
Як відомо, «Нібулон» є одним з найбільших операторів на українському ринку зерна. Має елеваторними потужностями загальною місткістю близько 2 млн тонн, а також власним перевантажувальним терміналом в Миколаєві потужністю 5 млн тонн.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що на розвиток зернової логістичної інфраструктури. Згідно з матеріалами банку, проект включає будівництво річкових терміналів, перевантажувального крана, річкового флоту і розширення терміналу в Миколаєві.
В кінці грудня , яке буде довантажувати баржі на рейді.