«Укрзалізниця» приступає до сертифікації системи закупівель для отримання 150-мільйонного кредиту ЄБРР

Залізничні новини Переглядів: 23.01.2018, 16:39

У ПАТ «Укрзалізниця» повідомили про початок масштабного проекту з порівняльного аналізу та сертифікації корпоративної закупівель та управління поставками в компанії спільно з ЄБРР і британським Дипломованим інститутом закупівель та управління поставками (CIPS — Chartered Institute of Procurement and Supply).
Про це в УЗ повідомили у вівторок, інформує ЦТС.
За словами в. о. голови правління публічного акціонерного товариства Євгена Кравцова, нові корпоративні стандарти у сфері закупівель повинні почати діяти до 2019 року.
Це дозволить «Укрзалізниці» розраховувати на кредит у розмірі 150 млн євро від ЄБРР, який піде на придбання вантажних піввагонів.
«Як відзначили міжнародні партнери, для сертифікації закупівель і постачання ПАТ «Укрзалізниця» необхідно як мінімум півроку при чіткому дотриманні графіка. Отримання «Укрзалізницею» міжнародної сертифікації закупівель та управління поставками є однією з умов надання кредитного фінансування ЄБРР в розмірі до 150 млн євро на придбання вантажних піввагонів загального призначення», — йдеться в повідомленні ПАТ.
Повідомляється, що CIPS проведе комплексний аналіз процедур закупівель та управління поставками, системи ефективності персоналу компанії, відповідності системи закупівель загальної бізнес-стратегії компанії, управління ризиками, застосування методологій — в цілому будуть охоплені понад 60 елементів, що стосуються 5 різних сфер.
«Укрзалізниця» хоче стати першою держкомпанією з міжнародною сертифікацією поставки та управління поставками», — зауважив Кравцов.
Читайте також: Що дасть дерегуляція тарифів на вагони УЗ? 5 аргументів Кравцова Євгенія
Нагадаємо, в 2018 році . Загальний кредитний портфель компанії в гривневому еквіваленті при цьому в поточному році зросте на 13%.