У Über порахували, коли перестануть працювати у збиток

Залізничні новини Переглядів: 23.01.2018, 17:23

Головний виконавчий директор Über Technologies Inc. Дара Хосровшахи заявив, що компанія вийде на прибутковий рівень протягом трьох років.
Компанія, що володіє популярним сервісом таксі, досі залишається збитковою, втрачаючи щорічно мільярди доларів, пише Інтерфакс-Україна з посиланням на Bloomberg.
У третьому кварталі 2017 року Über збільшила збиток більш ніж на третину-до $1,46 млрд, виручка компанії склала $2,01 млрд.
Uber продовжить активно розвивати операції, повідомив Хосровшахи в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі. При цьому, за його словами, компанія знаходить можливості для підвищення ефективності операцій.
Метою Uber, що знаходиться в центрі низки розслідувань і скандалів, є «повернення до нормальної діяльності». «Стрімке зростання може затьмарювати проблеми корпоративної культури», — зазначив він.
Нагадаємо, в грудні , яка буде обслуговувати регіон Східної і Центральної Європи. Зокрема, мова йде про Польщі, Литві, Румунії, Естонії, Словаччини, Чехії та Україні. Всього компанія надає послуги більш ніж в 600 містах у 77 країнах.