Інфраструктурний день. 23 січня

Залізничні новини Переглядів: 23.01.2018, 19:52

Ключові новини про транспорт та інфраструктуру в Україні і світі за день.

«Укралізниця»
У 2018 році ПАТ «Укралізниця» передбачив , з яких 2 млрд грн складуть внутрішні облігації. Також передбачено повернення позик, взятих раніше, на суму 14,4 млрд грн (у перерахунку за курсом 29,2 грн/дол.).
«Укрзалізниця» в проекті фінплану на 2018 рік запланувала , що більше фінплану на 2017 рік на 60,4%. Мова йде про першочергових проектах галузі для забезпечення безпеки при перевезеннях пасажирів і вантажів.
«Укрзалізниця» 5 січня на адресу ТОВ «Трансбалктермінал» (станція Чорноморськ-Порт-експорт) та ПРАТ «Укрелеваторпром» (станція Одеса-Порт-експорт). Таке рішення прийнято у зв’язку з тим, що звідси не повертаються вагони вчасно та «складається найбільш незадовільна ситуація з вивантаженням», повідомили в УЗ.
В УЗ повідомили про початок компанії спільно з ЄБРР і британським Дипломованим інститутом закупівель та управління поставками (CIPS — Chartered Institute of Procurement and Supply).

Вагонобудування
— вже виготовлений 21 напіввагон і 1 зерновоз. Потужності підприємства дозволяють виробляти до 200 вагонів на місяць.

Авіація
За результатами щорічної оцінки зрілості системи управління безпекою польотів (safety management system — sms) серед 47 провайдерів аеронавігаційного обслуговування Європейського регіону.
Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) за підсумками 2017 року перевезла , що на 16,4% більше, ніж у попередньому році. Як повідомили в компанії, 6,25 млн пасажирів скористалися її рейсами з/в аеропорт Бориспіль (+18% до 2016 року).
У міжнародному аеропорту Бориспіль , скористатися якими можуть пасажири МАУ.
— у Празі, Любліні та Тиргу-Муреше.
Широкофюзеляжний літак . Стартова постачання повітряного судна, що представляє собою найбільш містку версію сімейства Dreamliner, запланована для сінгапурського перевізника Singapore Airlines в першій половині 2018 року.
Бортпровідники American Airlines на зустрічі з главою авіаперевізника Дугом Паркером . Розмір раковин для миття рук виявився настільки невеликою, що одночасно можна помити тільки одну руку.

Автодорога
Справу за позовом італійської компанії » Torno Global Contracting S. p.a., виступала підрядником реконструкції та експлуатації ділянки траси Київ-Одеса, до Мінінфраструктури та «Укравтодору» з сумою вимог близько 100 млн доларів .

Судноплавство
У Варні (Болгарія) на верфі Bulyard Shipyard з травня 2017 року варто балкер Amsel (IMO 9076387), власник якого .

Київ
Комунальне підприємство «Київський метрополітен» анонсувало установку . За два турнікети відкриють на станції «Героїв Дніпра», «Мінська», «Оболонь», «Петрівка» та «Контрактова площа». Ще по одному — на станціях «Тараса Шевченка» і «Поштова площа». У лютому перелік планується поповнити станцією «Олімпійська».

Курйоз
Два молодих винахідника з Німеччини — Йоханнес і Філіп Микенбекер — придумали незвичайний транспортний засіб. Брати .