Маріуполь за 34 млн грн закупить 20 вживаних трамваїв з Євросоюзу

Залізничні новини Переглядів: 24.01.2018, 11:49

Комунальне підприємство «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління» оголосило тендер на придбання 20 трамваїв, вживаних в країнах . Вартість закупівлі складає 34 млн грн, передає ЦТС.
Відповідно до тендерної документації, трамваї повинні бути оснащені 22 сидіннями і вміщувати не менше 110 пасажирів. Розміри вагонів повинні бути наступними: довжина — 13,8-14,7 м, ширина — не більше 2,6 м, висота — не більше 3,5 м. Заявки на участь у тендері приймаються до 19 лютого.
Зазначимо, що КП «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління» вже у четвертий раз купує старі трамваї з Євросоюзу. У 2016 році підприємство провело один тендер на закупівлю 10 трамваїв, в 2017 році — два тендера (15+5 одиниць). У трьох попередніх тендерах перемогла компанія з Дніпра — ТОВ «Торговий дім «Літан», яка поставила в Маріуполь трамваї, що раніше використовувалися в Празі.
«Торговий дім «Літан» належить Олегу Сухову і Дмитру Науменко. Раніше підприємці створили ЗАТ «Літан», яке спеціалізувалося на постачання тролейбусів виробництва «Південмаш». У 2013 році фірма була оголошена банкрутом, а бізнесмени створили іншу зі схожою назвою і зайнялися постачаннями уживаних автобусів, тролейбусів та трамваїв в міста України. Крім Маріуполя, «Торговий дім «Літан» постачав транспорт в Чернівці, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Краматорськ, Кропивницький, Рівне, Херсон.
Читайте також