ПЗЗ затіяла масштабну реконструкцію Дарницького залізничного вузла в Києві

Залізничні новини Переглядів: 24.01.2018, 13:48

Південно-Західна залізниця (філія «Укрзалізниці») в 2018 році виконає комплексну реконструкцію одного з найбільших залізничних вузлів України — Дарницького (Київ). Про це повідомили в ПЗЗ з посиланням на в. о. директора Романа Веприцького.
Програму реконструкції вузла розробили після вивчення показників його роботи в 2016-2017 роках. Передбачається, що в результаті реалізації програми значно зросте ККД станції Дарниця і всіх вузлових підприємств.
Зокрема, буде відремонтовано ряд колійних ділянок на станції Дарниця та у парку «Ліски», оновлені стрілочні переводи та горочные сповільнювачі, модернізована мережа електроживлення, освітлення, система гучномовного зв’язку і відеоспостереження.
Значні обсяги робіт передбачено провести на вузлових підприємствах, насамперед у локомотивному і вагонному депо. Так, на пункті технічного обслуговування тепловозів та електровозів модернізують системи підігріву і екіпіровки локомотивів маслами, у цехах відремонтують зношене електрообладнання, компресори, верстати і двигуни.
На всіх вузлових підприємствах також виконають капітальні або поточні ремонти виробничих будівель і споруд — фасадів, покрівель, підвалів та інших приміщень, оновлять комп’ютерну техніку, радіостанції та інше.
Окремим рядком у програмі реконструкції Дарницького вузла прописано створення належних умов праці та санітарного побуту залізничників: ремонт душових, туалетів, роздягалень, кімнат прийому їжі, сходових маршів, утеплення приміщень, заміна вікон і т. д.