Макети нового вагони для метро Нью-Йорка представлені громадськості

Залізничні новини Переглядів: 24.01.2018, 14:01

Транспортна адміністрація Нью-Йорка MTA представила на загальний огляд повнорозмірні моделі двох фрагментів майбутнього вагона метро серії R211. Макети розміщені на станції метрополітену 34-я вулиця — Хадсон-Ярдс, де будуть демонструватися до 6 грудня 2017 р. з метою оцінки думки пасажирів щодо запропонованого проекту дизайну. У подальшому за результатами оцінки ознайомлять конструкторів-розробників.

Планується, що MTA придбає 1025 нових вагонів метро, які будуть курсувати по лініях метрополітену з літерними номерами маршрутів, а також на Staten Island Railway (SIR) — пасажирської внутрішньоміський залізничної лінії в Стейтен-Айленді. Поставка перших вагонів для заміни попередніх серій R32 і R46 намічена на початок 2020 р. Постачальник ще не визначений.

Вагони серії R211 відрізняються сучасним дизайном, поліпшеною системою освітлення, збільшеною до 1475 мм шириною дверних прорізів (стандартна ширина — 1270 мм). У вагонах передбачені цифрові дисплеї для відображення інформації для пасажирів в реальному часі, поручні нового дизайну і наскрізні міжвагонні переходи (фото: MTA).