Казахстан отримав по залізниці першу партію мандаринів з Пакистану

Залізничні новини Переглядів: 24.01.2018, 17:29

В Астану прибула перша партія мандаринів з Пакистану, яку доставив рефрижераторний контейнерний поїзд. Раніше подібну продукцію доставляли автомобільним або морським транспортом, передає ЦТС.
Рефрижераторний контейнерний поїзд з 260 тонн мандаринів подолав відстань у понад 5 тисяч кілометрів за 18 днів. По дорозі з Пакистану в Казахстан складу перетнув територію Ірану і Туркменістану. Оператором маршруту стала казахська компанія KTZ Express («дочка» Казахстанських залізниць).
«Раніше плодоовочева продукція з Пакистану прибувала до нас тільки автотранспортом, або морським транспортом через глибоководні порти. Продукція йшла більше 45 днів, а тепер ж терміни доставки скоротилися більш ніж у два рази. При виході сервісу на робочу потужність планується здійснювати регулярну щотижневу відправку контейнерних поїздів», — заявив директор департаменту контейнерних перевезень KTZ Express Алмат Карімов.
У KTZ Express відзначають, що новий логістичний сервіс сприяє нарощуванню обсягів перевезення вантажів, що потребують дотримання температурного режиму. Це не тільки овочі і фрукти, але і заморожена та охолоджена продукція, медичні та фармацевтичні товари, електроніка.
Як відомо, національна компанія «Казахстан темір жоли» (Казахстанські залізниці) у 2018 році на 6,9% порівняно з показником 2017 року — до 17,1 млн тонн.