«Нібулон» встановить причали в Миколаєві та Очакові і хоче запустити нові маршрути швидкісних суден

Залізничні новини Переглядів: 25.01.2018, 09:49

Компанія «Нібулон» розглядає варіанти запуску нових маршрутів в 2018 році, на яких будуть здійснюватися пасажирські перевезення за допомогою швидкісних суден. Для здійснення деяких рейсів додатково ведеться робота по установці нових причалів в Очакові та Миколаєві. Також компанія має намір почати продаж квитків на свої катери через інтернет.
Про це повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію, оприлюднену «Нібулоном».
Зокрема, плавучий причал буде встановлено в місті Миколаїв — зараз з в. о. голови Миколаївської міської ради узгоджується нове місце посадки і висадки пасажирів на Каботажному спуску недалеко від верфі «Нібулона».
Також в компанії відзначили, що в минулу навігацію не вдалося запустити маршрут Очаків — Кінбурнська коса. Це сталося із-за відсутності сертифікованих і належним чином обладнаних причалів — пасажирське судно не змогло заходити в портовий пункт в Очакові. Але в новому сезоні компанія все налаштована здійснювати рейси Очаків — Кінбурнська коса. Для цієї мети з міським керівництвом узгоджується місце установки нового причалу. Плавучий причал довжиною 100 м буде закуплений в Скадовську.
«У зв’язку з тим, що в минулому сезоні дуже багато людей запрошували нас відновити пасажирські перевезення в Одесі, Залізному Порту, Скадовську, сьогодні також розглядається питання придбання суден типу катамаран, щоб здійснювати пасажирські перевезення людей між містами по Чорному морю», — повідомили в компанії.
Це, як кажуть в «Нібулоні», дозволить розширити і маршрути пасажирських перевезень у верхній частині Дніпра – в напрямку Дніпра, Кременчука, Запоріжжя, Черкас та Києва.
Раніше ЦТС писав, що «Нібулон» вивчає попит населення Одеської області на пасажирські перевезення водним транспортом і розглядає можливість придбання сучасного для цих цілей.
Мова йде про судно місткістю 120-200 пасажирів і швидкістю до 60 км/год. Катамаран можуть запустити між населеними пунктами вздовж прибережної смуги Чорного моря, зокрема, між Одесою і Білгород-Дністровським.
У липні минулого року компанія на швидкісних катерах по Дніпру та Південному Бугу на Кінбурнську косу. Перевезення здійснювалися між Миколаєвом, Новою Каховкою, Вознесенському, Херсоном.