Yanair планує польоти у Краків з Києва та Одеси

Залізничні новини Переглядів: 25.01.2018, 12:59

Українська авіакомпанія Yanair подала заявку на отримання дозволу для відкриття регулярних рейсів у Краків з двох українських аеропортів — Київ-Жуляни і Одеса. Звернення перевізника розглянуть у п’ятницю, 26 січня, на засіданні Комісії з видачі призначень на експлуатацію повітряних ліній, передає ЦТС.
Заявка Yanair передбачає виконання регулярних рейсів у Краків з Києва та Одеси з частотою 4 рази в тиждень по кожному напрямку. Якщо авіакомпанія отримає схвалення, то польоти за цими напрямками вона зможе розпочати вже в кінці березня.
Зараз Yanair виконують переважно чартерні рейси. У маршрутній мережі перевізника є кілька регулярних напрямків в Грузію та Ізраїль: Київ — Тбілісі — Київ, Одеса — Тбілісі — Одеса, Київ — Батумі — Київ і Київ — Тель-Авів — Київ. Рейси в Тель-Авів зупинено на період з 7 січня по 11 березня.
На даний момент в Краків з Києва літає . 26 грудня 2017 року відбувся перший політ в цьому напрямі. Спочатку рейси виконувалися шість разів на тиждень, а з 8 січня стали щоденними.
Аеропорт Краків є другим в Польщі за обсягом пасажиропотоку. У 2017 році повітряна гавань обслужила понад 5,8 млн пасажирів. До 2036 році адміністрація планує збільшити пасажиропотік до 12 млн осіб. Такі плани потребують капітальних інвестицій у розвиток аеропортової інфраструктури в розмірі .