Запуск аеропорту Миколаїв знову відклали на кілька місяців

Залізничні новини Переглядів: 25.01.2018, 17:18

Аеропорт Миколаїв запрацює у травні або пізніше, а не в березні, як озвучувалося раніше. Про це голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко заявив в ході виїзного засідання, яке відбулося в аеропорту у вівторок, 23 січня, передає ЦТС.
«Я б хотів, щоб ми чітко усвідомили, що повноцінне відкриття аеропорту можливо не раніше травня місяця. А решта — це просто спекулятивні явища інших осіб. Для деяких політичних діячів це спроби прискорити і зробити набагато швидше якийсь подарунок до свята», — зазначив Савченко.
У серпні 2017 року губернатор озвучував інші строки. » після тривалого простою. Вважаю, що в цьому році у нас вже будуть рейси», — заявляв тоді чиновник.
У грудні 2017 року народний депутат Давид Макар’ян («Блок Петра Порошенко») уточнив, що відновлення аеропорту Миколаїв завершиться напередодні Нового року, а регулярні рейси почнуться вже в березні 2018-го.
«За статистикою, якою ми володіємо, орієнтовно 60-70 тисяч осіб з миколаївської пропискою щороку розлітаються по світу. Також, згідно з цією статистикою, ми визначили, куди найчастіше літають миколаївці — це Туреччина, це Єгипет, це Грузія і внутрішні авіалінії — Київ, Івано-Франківськ у зимовий період, За нашими підрахунками, близько 9-11 тисяч людей літають цими напрямками. Тому під ялинку миколаївці отримають новий аеропорт, а до березня — і регулярні рейси», — говорив народний депутат.
Відзначимо, що поки що тільки українська і дала попередню згоду. Також з пропозицією запустити рейси в Миколаїв.