Австрієць Нікі Лауда все-таки викупить засновану ним авіакомпанію Niki

Залізничні новини Переглядів: 26.01.2018, 09:12

Нікі Лауда

Триразовий чемпіон світу в гонках «Формули-1 Нікі Лауда поверне собі засновану їм австрійську авіакомпанію Niki, яка входила до складу збанкрутілого німецького авіаперевізника Air Berlin.
Сума угоди поки не розголошується, пише ЦТС з посиланням на «Авіатранспортний огляд».
68-річний австрієць прийняв рішення викупити активи компанії, яку заснував у 2003-му і через вісім років продав Air Berlin. Кредитори Лауди зустрілися із зовнішніми керуючими Niki в минулий понеделник.
«Я в захваті. Не може бути жодних сумнівів, що я завжди віддавав своє серце і душу компанії Niki», — заявив Лауда в інтерв’ю австрійській телекомпанії Oe24.
Новий-старий власник завив, що Niki об’єднається з належною йому компанією авіації загального призначення Laudamotion, у якої є сертифікат експлуатанта, і буде перейменована. Очікується, що польоти поновляться до кінця березня 2018 р.
Лауда уточнив, що залишить 15 літаків Niki, збереже 1 тис. робочих місць і сфокусується на туристичних напрямках.
Цікаво, що кількома днями раніше про (IAG, включає в себе Aer Lingus, British Airways, Iberia, Vueling і Level). Niki повинна була стати австрійським дочірнім підприємством іспанської низкотарифной авіакомпанії Vueling і виконувати польоти як самостійний оператор.
Що стосується Лауди, про що він говорив ще на початку осені минулого року.