Депутат в суперечці про відкриття Миколаївського аеропорту програв ящик віскі, але не віддає

Залізничні новини Переглядів: 26.01.2018, 14:36

Ф. Барна (ліворуч) і А. Нойнец

Депутат Миколаївської обласної ради Федір Барна програв ящик віскі в суперечці про відкриття Миколаївського аеропорту. Барна стверджував, що аеропорт запрацює в жовтні минулого року і посперечався про це з блогером Олександром Нойнецом, засновником сайту «Петро і Мазепа», який не вірив, що відкриття відбудеться.

У коментарі НикВести Барна підтвердив, що спір програв.

«Я тут два рази на тиждень приїжджав на об’єкт, на смугу, на паркан. Разом з робочою групою (з відновлення аеропорту — ред.), збирали наради, ставили завдання, які треба виконати. А чому це так затягнулося, що ми не полетіли ні в жовтні, ні в грудні, а ми могли полетіти в грудні, я програв ящик віскі, до речі. Я купив ящик віскі, ще не передав, возив у багажнику», — розповів Барна.

У свою чергу, як повідомив Нойнец, передача виграного «трофея» затягнулася.

«Федір Петрович мені ось ящик віскі програв ще у жовтні. Пообіцяв про те, що стримає слово і буквально завтра віскі передасть — ще в грудні. Я навіть бачив фотку цього віскі, Джонні Уокер Ред Лейбл. А на дворі вже лютий, а він все возить його в багажнику і возить, передати не встигає», — написав Нойнец на своїй сторінці в Facebook.

1 грудня Барна заявляв, що відкриття аеропорту відбудеться 15 грудня і на заході буде присутній президент України Петро Порошенко. Крім того, в грудні заяву про здачу аеропорту до Нового року робив і народний депутат Давид Макар’ян («Блок Петра Порошенко»).

23 січня голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко , що відкриття КП «Миколаївський міжнародний аеропорт» відбудеться не раніше травня 2018 року. Він зазначив, що спроби прискорити цей процес і зробити набагато швидше якийсь подарунок до свята» — просто спекуляції окремих осіб. Разом з тим, сам Савченко в серпні 2017 року говорив, що аеропорт зможе прийняти перші рейси до кінця 2017 року.