Компанія тестя Насирова заробить 1 млрд грн на реконструкції перону в аеропорту Бориспіль

Залізничні новини Переглядів: 26.01.2018, 14:38

Компанія «Альтіс-Констракшн» запрацює 1,048 млрд грн на реконструкції перону терміналу D. Роботи будуть проводитися у дві черги і повинні завершитися до 30 червня 2020 року, передає ЦТС.

Тендер на проведення реконструкції перону був оголошений ще у вересні 2017 року. Бажання брати участь у торгах виявила п’ять компаній: ТОВ «Альтіс-Констракшн», ТОВ «Фортіс Юкрейн», ВАТ «Будівельно-монтажний трест № 8», ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» і ONUR (Туреччина). Пропозиції трьох претендентів були відхилені. В результаті, в аукціоні брали участь лише дві компанії — «Альтіс-Констракшн» і «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ».

Найменшу ціну запропонувала фірма «Альтіс-Констракшн», завдяки чому і перемогла. Аеропорт Бориспіль заощадив на цьому тендері 15,3 млн грн.

Відзначимо, що «Альтіс-Констракшн» в червні 2017 року виграла тендер і уклала договір з аеропортом Бориспіль на проведення проектних робіт з реконструкції перону терміналу » D » вартістю близько 3,5 млн грн.

Компанія «Альтіс-Констракшн» вже має досвід у будівництві і реконструкції аеропортової інфраструктури. У 2014 році підрядник виробляв облаштування зони внутрішніх рейсів в терміналі D аеропорту Бориспіль. Також компанія брала участь у реконструкції аеропортів Херсон, Запоріжжя, Вінниця.

Кінцевим бенефециаром ТОВ «Альтіс-Констракшн» є бізнесмен Олександр Глімбовський. Його дочка, Катерина Глимбовская, одружена з Романом Насировым, екс-головою Державної фіскальної служби.