Turkish Cargo перевезла з Латвії в Китай червонокнижних пінгвінів

Залізничні новини Переглядів: 26.01.2018, 14:38

Ілюстративне фото

Належить перевізнику Turkish Airlines авіакомпанія Turkish Cargo здійснила транспортування з ризького зоопарку в китайський океанаріум 20 пінгвінів Гумбольдта, одного з одинадцяти видів пінгвінів, які перебувають під загрозою зникнення із-за несприятливих обставин, викликаних кліматичними змінами.

Доставка тварин здійснювалась транзитом через Стамбул, повідомили ЦТС представники турецького національного перевізника.

«Пінгвіни з ризького зоопарку були передані співробітникам китайського океанаріуму, який є одним з найбільших акваріумів в Азії. Пінгвіни, перевезені в Китай в супроводі сертифікованого персоналу Turkish Cargo і ветеринарного лікаря, будуть міститися в більш сприятливих умовах для збереження виду», — йдеться в повідомленні компанії.

Також Turkish Cargo благополучно доставила 6 левенят в Бангладеш і 14 дорослих львів в Китай.

Перевізник зазначає, що здійснює перевезення тварин у 120 країн по всьому світу у відповідності з правилами Міжнародної асоціації повітряного транспорту з перевезення живих тварин (IATA Live Animals Regulations), щодо приймання, зберігання і транспортування, а також суворо виконує інструкції по документуванню, упаковці і маркуванню, як зазначено у вищезгаданих правилах перевезення живих тварин.

Нагадаємо, кілька днів тому пасажирка, не обізнана про правила перевезення тварин у літаках, . Напередодні Нового року в тому ж аеропорту пасажир, який, всупереч правилам, , затримав рейс в Анкару на 2 години.