Залізничники укладають другу колію в середині Бескидського тунелю

Залізничні новини Переглядів: 26.01.2018, 15:26

26.01.2018 Залізничники укладають другу колію в середині Бескидського тунелю

Залізничники завершили укладати парну колію в Бескидському тунелі 1764 м.п та уклали 400 метрів непарної. Продовжуються роботи з підготовки до облаштування контактної мережі в тунелі та на підходах до нього. Щодоби на об’єкті працюють близько 100 колійників, енергетиків та будівельників.

Залізничники виконують роботи завершального етапу, що передбачає електрифікацію ділянки, укладання колій, влаштування систем автоматики та телекомунікацій, будівництво будівель і споруд та інше. Наразі на станції Бескид завершується монтаж обладнання новітньої мікропроцесорної централізації керування рухом поїздів. 

За проектом, повністю закінчити комплекс робіт планується у другому кварталі 2018 року, орієнтовно до кінця травня. Будівництво двоколійного Бескидського тунелю фінансується за рахунок коштів регіональної філії «Львівська залізниця» та із використанням кредитних коштів МФО, зокрема Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках проекту «Впровадження швидкісного руху пасажирських поїздів на залізниця «Бескидський залізничний тунель» (55 млн євро).

 

Довідка:

Довжина тунелю                                                     1764,5 м

Ширина тунелю                                                       10,5 м

Висота тунелю                                                         8,5 м

 

Реалізація цього масштабного інфраструктурного проекту дозволить збільшити пропускну здатність п’ятого європейського транспортного коридору (Італія — Словенія — Угорщина — Словаччина — Україна).

26 вересня 2017 року підрядник ПрАТ «Інтербудмонтаж» завершив основні роботи з будівництва двоколійного Бескидського тунелю: його проходку, постійну обробку склепіння та стін тунелю.  Роботи тривали з 29 жовтня 2013 року.