На заводі Tesla не справляються з темпами виробництва акумуляторів для Model 3

Залізничні новини Переглядів: 26.01.2018, 15:37

Американський виробник електромобілів Tesla Inc. відчуває більш суттєві проблеми з випуском седанів Model 3, що компанія визнає публічно, повідомляє CNBC з посиланням на слова діючих і колишніх співробітників Tesla.

За словами працівників, проблеми пов’язані з тим, що батареї для електромобілів частково виробляються вручну, і штат співробітників заводу Gigafactory в Неваді не справляється з потоком робіт. Для того, щоб якось вирішити проблему і прискорити виробництво, Tesla довелося попросити партнера, японську Panasonic, виділити їй своїх співробітників для зборки батарей.

Автоматизація процесу складання Model 3 є ключовим фактором для подальшого розвитку компанії. Планувалося, що цей седан стане першим масовим автомобілем Tesla — завдяки своїй порівняно невисокій вартості (35 тис. дол.) вже більше 400 тис. осіб розмістили на нього замовлення.

Представник Tesla повідомив CNBC, що ручне складання батарей не є секретом, і глава компанії Ілон Маск обговорював це питання в ході прес-конференції, присвяченій публікації звітності за третій квартал. На якості або безпеки батарей цей факт ніяк не позначається, зазначав він.

За станом на кінець 2017 року Tesla поставила клієнтам всього 2 тис. автомобілів. Всі вони є поліпшеними і більш дорогими версіями Model 3. Станом на середину січня клієнти так і не отримали жодної базової машини.

Нагадаємо, в 2017 році Tesla довела коичество до 10 тисяч одиниць.

А днями в мережі з’явилося відео того, як можна .