Azur Air Ukraine відкриє новий напрямок з України в Таїланд

Залізничні новини Переглядів: 26.01.2018, 15:45

Авіакомпанія Air Azur Ukraine отримала дозвіл на виконання регулярних рейсів з Києва у Пхукет. Відповідне рішення сьогодні прийняла Комісія Державіаслужби з видачі призначень на експлуатацію повітряних ліній, передає кореспондент ЦТС.

Azur Air Ukraine планує літати в Пхукет з частотою два рази на тиждень. Дозвіл вступить в силу з 25 березня. Строк дії права — необмежений.

Зазначимо, що Azur Air Ukraine також подала заявку на виконання чартерних рейсів з Києва у Пхукет з частотою два рази на тиждень. Комісія Державіаслужби схвалила і цю заявку. В авіакомпанії повідомили, що обидві заявки були подані з різною метою: регулярний рейс можна виконувати цілий рік, а чартерний — під конкретні туристичні програми.

Зазначимо, що на маршруті Київ-Пхукет є обмеження по частоті регулярних рейсів — не більше 21 на тиждень. На даний момент всі вільні частоти. Українські авіакомпанії поки що виконують в Пхукет тільки чартерні рейси.

Якщо авіакомпанія Air Azur Ukraine все-таки запустить регулярний рейс в Пхукет, вона стане другим перевізником, який літає в Таїланд на регулярній основі. Зараз регулярні рейси між Україною і Таїландом виконує тільки авіакомпанія МАУ. Перевізник літає з Києва до Бангкока, столиці азіатської держави.

Нагадаємо, 29 грудня в аеропорт Бориспіль з Дюссельдорфа прибув літак Boeing 767-300ER Air Azur Germany з бортовим номером D-AZUB, який . На наступний день він виконав перший чартерний рейс з Києва в Шарм-ель-Шейх.