У 2017 році більше 40% квитків на поїзди УЗ були куплені через інтернет

Залізничні новини Переглядів: 26.01.2018, 16:16

У 2017 році 41% пасажирських залізничних квитків в Україні були придбані через інтернет.

Про це йдеться в повідомленні «Укрразилныци» у п’ятницю, передає ЦТС.

В цілому в 2017 році через інтернет купили 21,9 млн квитків. Це на 5,3 млн більше, ніж роком раніше: у 2016 році частка електронних квитків становила 34% або 16,6 млн.

«Квитки через інтернет можна придбати на усі поїзди внутрішнього сполучення, крім додаткових і регіональних. На регіональні поїзди та міжнародні поїзди, що курсують в сполученні з країнами СНД, пасажири в режимі онлайн можуть оформити та оплатити проїзд, після чого отримають бланк замовлення на електронну пошту, і його необхідно обміняти в залізничній касі на звичайний квиток», — пояснили в УЗ.

Серед міжнародних напрямків, квитки на які можна придбати онлайн, потяги Київ-Перемишль і Здолбунів-Хелм. На всі інші потяги, що курсують в країни Європи, квитки можна придбати у міжнародних касах.

В «Укрзалізниці» запевняють, що продовжують роботу з колегами з залізниць європейських країн для створення можливості продажу квитків через інтернет на потяги міжнародного сполучення.

Всього з 2008 року, коли на сайті компанії з’явилася можливість покупки квитків онлайн, було придбано майже 65 млн проїзних документів.

Варто нагадати, що в період новорічних свят «Укрзалізниця» припинила повернення грошей за квитки, куплені в інтернеті. Це 19 січня. Також нещодавно компанія нарешті ввела в своїх міжнародних касах.