«Укрзалізниця» оголосила два тендери на ОСЦПВ

Залізничні новини Переглядів: 26.01.2018, 16:38

Філія «Укрзалізниці» «Центр забезпечення виробництва» 26 січня оголосила два тендери на обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСАЦВ).

Про це, посилаючись на дані системи електронних державних закупівель ProZorro, повідомляє ЦТС.

Очікувана вартість закупівлі послуг страхування по першому тендеру складає 2,394 млн грн. Страхуванню підлягає 3,142 тис. одиниць автотранспорту. Сума тендерної пропозиції — 71,805 тис. грн. Кінцевий строк подання пропозицій по тендеру — 12 лютого.

Очікувана вартість закупівлі послуг страхування з другого тендеру складає 2,861 млн грн. Страхуванню підлягає 3,755 тис. од. автотранспорту. Сума тендерної пропозиції — 85,815 тис. грн. Кінцевий строк подання пропозицій по тендеру — також 12 лютого.

Раніше, в липні 2016 року, Антимонопольний комітет прийняв рішення про відміну процедури закупівлі філією «Центр забезпечення виробництва» послуг обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів у зв’язку з порушенням законодавства. Це рішення було прийнято на підставі скарги програла тендер страхової компанії » ВУСО. В ній вказувалося, що СК «Українська страхова група» стала переможцем незважаючи на те, що пропозиції інших компаній були більш економічно вигідними.

Тендер був оголошений повторно, але переможцем знову була визнана СК «Українська страхова група». Договір страхування був укладений 14 грудня 2016 року.

24 січня . Наприкінці листопада минулого року в компанії заявляли про наміри впровадити для боротьби з їх крадіжками. «Ми говоримо, що потрібно визначити вартість продукту, а потім думати, яким чином це забезпечити з фінансової сторони. Ми чудово розуміємо, як розраховуються фінансові продукти. Необхідно зрозуміти, який відсоток розкрадається на «Укрзалізниці» і з якою частотою. Я думаю, що в перших місяцях 2018 року ми будемо мати пропозиції від страхових компаній», — заявляв тоді директор по економіці і фінансам УЗ Андрій Рязанцев.