На УЗ поскаржилися за поганий розклад поїздів і занадто вузьку платформу на Закарпатті (фото)

Залізничні новини Переглядів: 27.01.2018, 02:02

На станцію Ясіня в два популярних поїзди приходять і відправляються одночасно, при цьому посадка пасажирів ускладнена тим, що обидва поїзди вона проводиться з вузькою платформи і в обмежений проміжок часу. Про це на своїй сторінці у Facebook написала журналістка ВВС Україна Діана Куришко, яку цитує ЦТС.

«Уявіть собі — слизький, вузький перон, з обох сторін мчать два потяги, а всередині затиснуті сто людей. Станція Ясіня, 13:24 прибуває поїзд Рахів-Київ, в цей же час прибув Одеса-Рахів. Між ними ми, з дітьми, лижами, сноубордами і великими від страху очима. Ні поворухнутися, ні відійти. Обидва стоять по кілька хвилин. Платформи друга і третя, перша ж не працює. Шансів не бути затиснутими немає. Це не питання про те, щоб спокійно знайти свій вагон і занести речі, це питання безпеки — як, тримаючи на руках дітей, пройти по перону, не зіткнутися з тими, хто йде назустріч, не впасти під поїзд і піднятися у вагон, якщо він коштує 4 хвилини і, якщо поруч вже рушає інший потяг», — описує ситуацію пасажирка.

Вона також звернулася з питаннями до міністрові інфраструктури та заступник начальника департаменту пасажирських перевезень далекого прямування УЗ — не можна змінити розклад, продовжити час стоянки поїздів на даній станції або розвести їх у часі?

Відзначимо, що мова йде про поїздах №358 сполученням Рахів-Київ та №026 Одеса-Рахів. Вони дійсно зупиняються на станції Ясіня і відправляються з неї майже одночасно, при цьому стоять на станції 4 і 2 хвилини відповідно. Рахів-Київ прибуває о 13:24 і відправляється у 13:28, Одеса-Рахів прибуває о 13:25, йде в 13:27.

При цьому, звернемо увагу, що поїзд Одеса-Рахів не щоденний, а ходить лише по непарних днях.