Покладено початок прямого залізничного сполучення Росія — В’єтнам

Залізничні новини Переглядів: 27.01.2018, 02:02

АТ «РЖД » Логістика» в партнерстві з в’єтнамським оператором Ratraco (35 % його частки належить державному підприємству «В’єтнамські залізниці») організувало тестову відправлення за маршрутом мультимодальний логістичний термінал Ворсінов (Калузька область) — Ханой.

Контейнер з косметичною продукцією російської компанії «Червона лінія» прибув у Ханой 23 січня. Час у дорозі становить 20 діб, що виявилося вдвічі швидше, ніж за стандартним маршрутом з участю морського транспорту.

Тестова відправка була організована в рамках двосторонньої угоди про співробітництво між залізницями Росії і В’єтнаму, підписаного в липні 2017 р. В компанії «РЖД Логістика» відзначили, що перша відправка стала початковою точкою для старту міжнародного транспортного коридору Росія — В’єтнам.

«РЖД Логістика» взяла на себе відповідальність за організацію мультимодальній перевезення до китайського кордону, починаючи з доставки автотранспортом від складської території «Червоної лінії» до залізничної станції Ворсінов і завершуючи експедирування вантажу по території Росії. Дочірня компанія «РЖД Логістики» — оператор Far East Land Bridge прийняв вантаж на прикордонному переході Маньчжурія — Забайкальськ і экспедировал його по території Китаю. Організацію заключній частині перевезення по території В’єтнаму взяла на себе компанія Ratraco (фото: «РЖД » Логістика»).