Вартість проекту високошвидкісної залізниці в Каліфорнії зросла на 2,8 млрд дол. США

Залізничні новини Переглядів: 27.01.2018, 02:02

Каліфорнійське залізничне агентство високошвидкісного руху (CHSRA) повідомило про підвищення вартості проекту першої високошвидкісної залізниці в Каліфорнії на 2,8 млрд дол. США.

За даними CHSRA, оцінка витрат на будівництво ділянки лінії Мадера — Бейкерсфілд протяжністю близько 192 км в долині Сан-Хоакін збільшилася більш ніж на третину — приблизно до 10,6 млрд дол. США щодо 7,8 млрд дол. (прогноз 2016 р.).

Додаткові витрати в розмірі 725 млн дол. США пов’язані з додатковими витратами агентства на придбання земельних ділянок. Відставання від графіка будівництва обійдеться CHSRA приблизно в 325 млн дол. США, ще близько 450 млн дол. США буде витрачено на огорожу високошвидкісних ліній. Укладення угод з комунальними підприємствами, владою міст і округів зажадає додатково 600 млн дол. США. Крім того, прогнозується підвищення витрат на будівництво інфраструктури.

Будівництво високошвидкісної залізниці загальною протяжністю близько 1300 км в Каліфорнії включає два етапи, перший намічено завершити в 2029 р., коли лінія протяжністю близько 840 км з’єднає міста Сан-Франциско, Лос-Анджелес і Анахайм. Другий етап охоплює продовження лінії до Сакраменто і Сан-Дієго (фото: CHSRA).