Україна домовляється з Німеччиною про збільшення частот польотів у Мюнхен, Берлін і Франкфурт

Залізничні новини Переглядів: 27.01.2018, 09:26

Державна авіаційна служба України веде діалог з Федеральним управлінням цивільної авіації Німеччини (Luftfahrt-Bundesamt) про збільшення частот на трьох ключових маршрутах: Київ-Берлін, Київ-Мюнхен і Київ-Франкфурт. Таку інформацію озвучили представники регулятора на засіданні Комісії з видачі призначень на експлуатацію повітряних ліній, яке відбулося в п’ятницю, 26 січня, передає ЦТС.

«Згідно з чинними домовленостями між авіаційними властями України і Німеччини, на трьох напрямках Київ-Берлін, Київ-Франкфурт і Київ-Мюнхен) діють обмеження по частоті польотів — до 28 рейсів на тиждень. Зараз всі 28 частот у нас зайняті», — зазначили в Державіаслужбі. При цьому, представник регулятора уточнив, що на даний момент йде листування з німецькою стороною про можливість збільшення частоти регулярних польотів за вказаними напрямками.

На підставі обмежень на цих трьох напрямках Комісія за видачу призначень на експлуатацію повітряних ліній відмовила авіакомпанії Yanair у видачі дозволу на польоти між Києвом та Мюнхеном. Однак перевізнику вдалося отримати право на виконання регулярних рейсів у Мюнхен з Одеси. На цьому напрямку встановлено обмеження в 7 рейсів на тиждень, всі частоти були вільні.

Крім того, Yanair отримав дозвіл на — Лейпциг і Берлін (по чотири рази на тиждень). По цим напрямкам також встановлені обмеження у 7 рейсів на тиждень. За Лейпцигу всі частоти виявилися вільні, а по Берліну було зайнято лише дві, які закріпила за собою авіакомпанія МАУ.