Делегація аеропортів Львів і Харків вирушили в Катар

Залізничні новини Переглядів: 27.01.2018, 19:23

Сьогодні, 27 січня, міністр інфраструктури України та представники аеропортів Харків і Львів, в тому числі і гендиректор останнього, Тетяна Романовська, вирушили в Доху.

Про це повідомив Володимир Омелян, якого цитує ЦТС.

«З делегацією аеропортів Львова та Харкова вилітаємо в Доху. Завтра в Катарі звичайний робочий день, тому працювати будемо і ми. Ключове питання — катарські інвестиції в економіку України та взаємодію у сфері інфраструктури. У 2016-17 роках ми переконували Qatar Airways, # 1 авіакомпанію у світі, відкрити рейси в Україну. Тепер двічі на день рейси Київ-Доха-Київ заповнені. Ніхто навіть не очікував, крім нас — ми були впевнені в цьому. Відкриваємо Україну арабського світу. Буде цікаво!», — написав міністр у Facebook.

Не виключено, що метою візиту керівника транспортного відомства та представників українських аеропортів в Катар є в тому числі і переговори про запуск нових рейсів в Україну згаданої міністром Qatar Airways.

Раніше, в грудні, гендиректор аеропорту Львів Тетяна Романовська заявляла: «1 мільйон пасажирів — це певний Рубікон, перейшовши який ми стаємо дорослішими». Це той показник, по досягненні якого ми виходимо в «вищу лігу» світу авіації. З такими результатами роботи ми стаємо цікавими для топ-компаній, таких як Qatar Airways, KLM, AirFrance, Emirates Airline».

Також вона додала, що «аеропорт зараз більш орієнтована на Європу, але в наступному році (у 2018. – ЦТС) ми додамо акценти ще й на Азію».

Цю заяву було зроблено в контексті досягнення аеропортом пасажиропотоку. З цього ж приводу аеропортом був знятий презентаційний відеоролик, який, можливо, стане частиною презентації львівського авіапідприємства в Катарі.