Carnival отримає круїзний лайнер на СПГ-паливі, який вміщатиме понад 5 тис. пасажирів

Залізничні новини Переглядів: 28.01.2018, 12:24

підписала контракт з німецькою суднобудівною компанією Meyer Werft на будівництво нового круїзного судна з силовою установкою на зрідженому природному газі (СПГ). Цей лайнер стане найбільшим в британському круїзному флоті, передає teknoblog.ru з посиланням на LNG World News.

Судно, оператором якого стане P&O Cruises, підрозділ Carnival, буде спущено на воду в 2020 році. Його водотоннажність складе 180 тис. тонн, лайнер зможе одночасно прийняти 5,2 тис. пасажирів.

Будівництво цього судна є частиною масштабної програми Carnival по оновленню свого круїзного флоту. В рамках цієї програми на верфях Mitsubishi Heavy Industries (MHI), Meyer Werft і Meyer Turku буде побудовано 7 судів, чиї силові установки працюють на СПГ.

Восени минулого року на фінській верфі Meyer Turku пройшла церемонія першої різання сталі для лайнера Costa Smeralda, який зійде зі стапелів у жовтні 2019 року. А минулого літа пройшли тестові плавання першого у світі СПГ-лайнера AIDAperla, місцем постійної роботи» якого стане Середземне море.

Слідом за цим судном восени 2018 року вступить в дію однотипне AIDAnova. І потім круїзні СПГ-лайнери почнуть сходити зі стапелів кожен рік. Ще два судна побудує Mitsubishi Heavy Industries, два спустить на воду верф Meyer Turku, а останнє, сьоме, випустить верф Meyer Werft в німецькому Папенбург.

Представники Carnival підкреслюють, що круїзні лайнери з СПГ-двигунами є свого роду екологічним проривом і стануть самими ефективними судами в історії компанії. Всі 100% споживаної енергії, що буде вироблятися на цих судах шляхом використання СПГ-палива.

Корпорація Carnival — це найбільший у світі круїзний оператор. Вона включає в себе компанії P&O Cruises UK, Costa Cruises і AIDA Cruises. У 2016 році корпорація уклала з Royal Dutch Shell контракт на бункерування всіх нових СПГ-лайнерів.