«Укрзалізниця» проведе модернізацію Жмеринського залізничного вузла

Залізничні новини Переглядів: 28.01.2018, 16:45

Регіональний філіал «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» має намір здійснити комплекс заходів щодо модернізації та розвитку своїх вузлових сортувальних станцій. Зокрема, будуть проведені роботи по поліпшенню роботи Жмеринського залізничного вузла.

Про це, як повідомляє ЦТС, йшлося під час виїзної наради на сортувальній станції Жмеринка, де був присутній в.о. директора ПЗЗ Роман Веприцький.

У переліку заходів, які залізничники мають намір здійснити по даному ж/д сайті: капітальний ремонт шляхів у Київському, Могилівському та Козятинському парках; середній ремонт стрілочних переводів в Гречанской горловині; уніфіковане технічне переоснащення вузлових підприємств, забезпечення їх автотранспортом, кадрами, комп’ютерною та периферійною технікою; капітальні та поточні ремонти виробничих будівель і санітарно-побутових приміщень; розширення мережі відеоспостереження, освітлення та огородження; забезпечення персоналу спецодягом тощо.

Окремим питанням на виїзній нараді стояло чітке визначення меж Жмеринського залізничного вузла, наведення порядку на станційної та прилеглих до станції територіях.

Також Роман Веприцький повідомив, що всі відремонтовані будівлі та споруди будуть укомплектовані державною символікою — прапорами України.

Станція Жмеринка (фото — railwayz.info/photolines/ автор — tokatema)

Раніше ЦТС повідомляв, що ПЗЗ в 2018 році виконає комплексну реконструкцію одного з найбільших залізничних вузлів України (Київ). Буде відремонтовано ряд колійних ділянок на станції Дарниця та у парку «Ліски», оновлені стрілочні переводи та горочные сповільнювачі, модернізована мережа електроживлення, освітлення, система гучномовного зв’язку і відеоспостереження.

Значні обсяги робіт передбачено провести на вузлових підприємствах, насамперед у локомотивному і вагонному депо.