Lufthansa ввела автоматичну реєстрацію за добу до вильоту

Залізничні новини Переглядів: 29.01.2018, 10:03

Авіакомпанія Lufthansa оголосила про запровадження автоматичної реєстрації на рейси в межах Німеччини і Європи, повідомляє avinews.com.

Тепер пасажири, які залишили особисті дані в профілі Lufthansa iD на сайті авіаперевізника або в програмі лояльності Miles&More, яку курирує авіаперевізник, за 23 години до вильоту отримають посадочні талони на свою пошту.

Система присвоїть місця автоматично. Самостійно вибрати місце пасажир зможе на платній основі за більш ніж 24 години до вильоту, після відкриття онлайн-реєстрації за 24 години до вильоту або після виконання автоматичної реєстрації — однак у випадку високої завантаження бортів вибір місць може бути сильно обмежений або взагалі недоступний.

Нововведення не поширюється на бронювання, які містять рейси, що виконуються за межі Шенгенської зони. Також пасажир може відмовитися від автоматичної реєстрації, вибравши відповідну опцію в своєму профілі Lufthansa iD і Miles&More.

В Україні функція автоматичної реєстрації на рейс використовується авіакомпанією МАУ з травня 2016 року. Така реєстрація відбувається за 12 годин до вильоту. Самостійно зареєструватися на рейс і безкоштовно вибрати місце пасажир може за 48 годин до вильоту, коли відкривається онлайн-реєстрація. Однак, починаючи з 14 грудня, на свої рейси. Дистанційна реєстрація тепер закривається за 2 години до вильоту, а не за 40 хвилин або 1 годину до вильоту як це відбувалося раніше.

Раніше авіакомпанія Turkish Airlines. Час, відведений на посадку пасажирів, скоротилося на 5 хвилин — до 20 хвилин.