Ford запатентував вміє ховатися безпілотний поліцейський автомобіль

Залізничні новини Переглядів: 29.01.2018, 10:45

Патентне відомство США видало американському автомобільному концерну патент на винахід безпілотного поліцейського автомобіля, вміє влаштовувати засідки на порушників правил дорожнього руху. Передбачається, що нова машина зможе діяти самостійно або в якості підкріплення для поліцейських підрозділів, передає N+1.

Згідно з патентом, Ford планує з допомогою машинного навчання розробити такий алгоритм, з допомогою якого безпілотний поліцейський автомобіль зможе знаходити найбільш надійні укриття. При цьому такі укриття будуть також найкращими з точки зору використання приладів спостереження і виїзду в погоню за порушником.

Безпілотний поліцейський автомобіль може бути оснащений камерами спостереження і радіолокаційної станцією для визначення швидкості проїжджаючих по дорозі автомобілів.

Машина також зможе обмінюватися даними з центральним сервером поліції і отримувати з нього відомості про порушників, які рухаються в напрямку її позиції.

Раніше Ford розміщення подушки безпеки під дахом автомобіля. Вона повинна врятувати життя і здоров’я пасажирів і водія у разі, якщо автомобіль перевернеться.