Делегація МІУ і аеропортів Львів і Харків обговорила з Qatar Airways розширення географії польотів в Україну

Залізничні новини Переглядів: 29.01.2018, 14:23

У столиці Катару місті Доха відбулися переговори української делегації, до складу якої входили міністр інфраструктури і топ-менеджери аеропортів Львів і Харків, з міністром транспорту і комунікацій Держави Катар Джасімом Аль-Сулейті та з керівництвом авіакомпанії Qatar Airways.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає ЦТС.

«Обговорили розвиток взаємодії в авіаційній сфері з керівником Qatar Airways. Сподіваємося, що географія польотів не буде обмежуватися тільки Київ-Доха», — написав міністр на своїй сторінці в Facebook.

Також, як інформують в МІУ, на зустрічі зі своїм катарським колегою Володимир Омелян заявив: «Ми бачимо, що рейси на Доху і назад заповнені повністю. Можна чітко сказати, що українсько-катарське співробітництво в сфері авіації є успішним. В Україні оперує провідна авіакомпанія світу Qatar Airways і я сподіваюся, її присутність буде розширено. Перспективи для цього є».

Нагадаємо, в суботу , делегація, до складу якої увійшли гендиректор аеропорту Львів та комерційний директор аеропорту Харків Владислав Ільїн, вирушили в Доху. «Відкриваємо Україну арабського світу. Буде цікаво!», — написав Ст. Омелян в Facebook з цього приводу.

Раніше Т. Романовська заявляла: «1 мільйон пасажирів — це певний Рубікон, перейшовши який ми стаємо дорослішими». Це той показник, по досягненні якого ми виходимо в «вищу лігу» світу авіації. З такими результатами роботи ми стаємо цікавими для топ-компаній, таких як Qatar Airways».

Також вона додала, що «аеропорт зараз більш орієнтована на Європу, але в наступному році (у 2018. – ЦТС) ми додамо акценти ще й на Азію».