МІУ заманює інвесторів з Катару в українські порти

Залізничні новини Переглядів: 29.01.2018, 15:12

Делегація Міністерства інфраструктури під час візиту в Катар представила проекти концесії та приватизації морських портів України.

Про це у своєму Facebook відзвітував голова МІУ Володимир Омелян, повідомляє ЦТС.

«Досягнута домовленість про співпрацю в морській галузі, катарської сторони були представлені проекти концесії та приватизації морських портів України, розвиток хаба Європа-Азія. Чекаємо найближчим часом делегацію Катару в Україну з цього приводу», — зазначив Омелян результати зустрічі зі своїм колегою, міністром транспорту та комунікацій Катару Джасімом Аль-Сулейті, а також керівництвом морської, авіаційної та наземної інфраструктури.

Раніше повідомлялося, що делегація українського транспортного відомства разом з представниками аеропортів Харків і Львів обговорила з Qatar Airways перспективу .

Нагадаємо, 27 листопада минулого року АМПУ та ЄБРР підписали проектів концесії ДП «Херсонський морський торговельний порт» та ДП «Стивідорна компанія «Ольвія».

За оцінками офісу SPILNO, який займається розробкою пілотних концесійних проектів, будуть оголошені не раніше осені 2018 року.

Варто зазначити, що на початку січня поточного року Dubai Port World (DP World) зайшов на український ринок за допомогою дочірньої компанії P&O Maritime, яка буде надавати буксирні послуги в порту Південний. P&O Maritime придбала контроль над українською буксирної компанією LB Shipping.