Canadian National схвалила інвестиційну програму на 2018 рік

Залізничні новини Переглядів: 29.01.2018, 15:19

Залізнична компанія Canadian National (CN) оголосила про свої плани щодо виконання програми капітальних вкладень в обсязі 2,6 млрд дол. США (3,2 млрд канад. дол.), у якій закладені реалізація ключових проектів по розвитку інфраструктури і збільшення витрат на її поточне утримання. Здійснення таких планів з рекордним обсягом інвестицій має відповідати зростаючим потребам ринку вантажних перевезень, сприяти забезпеченню безпеки і підвищення ефективності роботи залізничного транспорту, якості обслуговування клієнтів.

Інвестиції в колійний розвиток і на поточне утримання інфраструктури оцінюються в 1,3 млрд дол. США. Планується замінити 2,1 млн шпал і більше 965 км колії, виконати ремонтні роботи на мостових спорудах.

Приблизно 322,8 млн. дол. США виділено на придбання рухомого складу, включаючи нові локомотиви великої потужності. Крім того, 645,7 млн дол. США призначене для реалізації заходів по нарощуванню пропускної і провізної спроможності, таких як будівництво нових шляхів, оснащення вантажних станцій і інтермодальних терміналів в Торонто, Мемфісі, Джолиете та інших містах, включаючи плани щодо розвитку інформаційних технологій.

Значна частка інвестицій припадає на поставки 60 нових тепловозів виробництва General Electric, будівництво других колій та подовження обгонных шляхів у коридорах, що зв’язують Західне узбережжя з Чикаго.

Крім цього, 322,8 млн. дол. США планується інвестувати в розгортання системи управління рухом поїздів Positive Train Control (PTC) на лініях CN загальною протяжністю 5630 км, що перебувають на території США. До 2020 р. сумарні витрати CN на впровадження PTC досягнутий 1,4 млрд дол. США (фото: CN).