Польські компанії вдвічі збільшать перевезення вугілля по Одеру

Залізничні новини Переглядів: 30.01.2018, 09:23

Польські логістичні компанії OT Logistics і Śląskie Centrum Logistyki продовжують розвивати річкові перевезення в Польщі. У 2018 році вони планують перевезти близько 250 тисяч тонн вугілля баржами по Одеру, що вдвічі більше, ніж у 2017 році, передає ЦТС.

Як і в 2017 році, вугілля будуть возити з шахти Сосниця на електростанцію у Вроцлаві. Початковим пунктом відправлення буде річковий порт Глівіце на Гливицком каналі. З шахти в порт вугілля буде доставлятися по залізниці. На вантажній станції Глівіце-порт вугілля буде перевантажуватися на баржі.

Компанія Śląskie Centrum Logistyki ще в грудні 2017 року початку роботи з модернізації цієї станції з метою підвищення її пропускної спроможності. Загальна сума інвестицій в оновлення залізничної інфраструктури становитиме 30 млн злотих (близько 260 млн грн). Після завершення модернізації станція Глівіце-порт зможе приймати більш довгі склади — довжиною до 800 метрів.

Нагадаємо, що в липні 2017 року компанії OT Logistics і Śląskie Centrum Logistyki після п’ятирічної перерви і Гливицкому каналу, який був побудований для доставки вугілля з шахт Нижній Сілезії (агломерація Катовіце). З липня по грудень 2017 року компанії суду OT Logistics перевезли з Глівіце у Вроцлав 126,9 тис. тонн вугілля.