Авіакомпанія SkyUp запустить рейси з Харкова в Болгарію, Чорногорію і Одесу в 2018 році

Залізничні новини Переглядів: 30.01.2018, 09:42

Нова українська авіакомпанія SkyUp, про створення якої повідомлялося, наприкінці минулого року, у літньому сезоні 2018 року має запустити внутрішній рейс з Харкова до Одеси, а також два міжнародні рейси — Тіват (Чорногорія) і Бургас (Болгарія).

Про це в ексклюзивному інтерв’ю ЦТС розповів комерційний директор аеропорту Харків Владислав Ільїн.

На питання про те, які авіакомпанії можуть почати працювати в харківському аеропорту, топ менеджер відповів: «Думаю, про авіакомпанії SkyUp ви вже чули. Вони починають польоти в червні. З Харкова вони будуть літати , Бургас, Тіват і Одесу. Якщо якісь із цих напрямків будуть добре грузиться, то є шанс, що вони залишаться і на зиму».

Що стосується реальності рейсу Харків-Одеса, то, за словами В. Ільїна, це вже вирішене питання, і зараз триває узгодження технічних і юридичних моментів щодо його запуску: «У нас були переговори з SkyUp. Це вже вирішене питання, зараз йдуть технічні моменти, оформлення документів і т. д. За інформацією перевізника, у березні — на початку квітня вони планують відкрити продажу, в тому числі і на рейс Харків-Одеса».

Комерційний директор аеропорт також повідомив, що рейси Харків-Львів поки не розглядаються як реалістичний проект. Спочатку аеропорт хотів би подивитися на завантаження рейсів Харків-Одеса — будуть вони беззбитковими. А у Львів літає «більш бюджетний пасажир».