У Китаї запустять поїзд, який розвиває швидкість 600 км/год

Залізничні новини Переглядів: 30.01.2018, 09:59

Китайські інженери приступили до розробки високошвидкісного поїзда на магнітній подушці, який буде здатний розвивати швидкість до 600 км/ч.

Розробка мала бути завершена до 2020 року, а прототип вагона можуть побудувати вже до кінця нинішнього року, повідомляє ЦТС з посиланням на агентство Сіньхуа.

Як повідомили в компанії CRRC Qingdao Sifang Co., план щодо створення надшвидкісного поїзда на основі технології магнітної левітації був нещодавно затверджений владою Китаю.

Повноцінний поїзд в 2020 році буде протестований на трасі протяжністю 5 кілометрів. У проекті задіяні 15 китайських компаній, вузів та дослідницьких структур.

CRRC анонсує, що новий потяг буде найшвидшим в історії. З його допомогою дорога з Шанхаю в Пекін займе всього 2 години. Для тестування і запуску поїзда потрібно нове дорожнє полотно.

Поїзд на магнітній подушці утримується над полотном дороги, рухається і управляється силою електромагнітного поля. Такий склад, на відміну від традиційних поїздів, в процесі руху не стосується поверхні рейки. У цьому випадку єдиною гальмує силою є аеродинамічний опір.

вже запускають в Пекіні. Її довжина складе 10,2 км, вона з’єднає західні передмістя китайської столиці, Мэньтоугоу і Шіцзіншань.

Нагадаємо, раніше засновник Tesla .