УЗ планує до 2018 року оснастити кондиціонерами сотню плацкартних вагонів

Залізничні новини Переглядів: 30.01.2018, 16:42

У 2018 році «Укрзалізниця» модернізує близько 100 плацкартних пасажирських вагонів, встановивши в них кондиціонери і вакуумні туалети.

Як повідомив директор з пасажирських перевезень і сервісу УЗ Ігор Романків, мова не йде про капітально-возобновительном ремонті, оскільки це буде окрема програма модернізації, пише ЦТС.

«На цей рік заплановано облаштувати велику кількість плацкартних вагонів кондиціонерами і вакуумними туалетами — майже 100 одиниць рухомого складу. Зазначу, саме плацкартних вагонів, а не купейних або СВ, які більшою мірою оснащені цивілізованими санвузлами і системами забезпечення комфортного мікроклімату. Це буде основна новація», — заявив Романків.

За словами чиновника, модернізувати будуть порівняно нові вагони, які мають певний запас термін експлуатації. Ставити нове обладнання у вагони, термін експлуатації яких закінчився, ніхто не буде.

Що стосується компенсації витрат на роботи і техніку, її «Укрзалізниця» планує з часом здійснити за рахунок підвищення тарифів на проїзд.

«За рахунок цього ми покращимо рівень сервісу, що, зрештою, стане підставою для підвищення вартості послуг за перевезення. Таким чином, кошти згодом повернуться. Якщо не в цьому році, то в наступному», — розповів директор з пасажирських перевезень та сервісу «Укрзалізниці».

Згідно презентації УЗ, представленої восени минулого року, в 2018-му .

Як вже писав ЦТС, і 159,4 тис. одиниць знімного інвентарю — матраців, подушок, ковдр і чохлів.

Тов Центр Трубоізоляція