У США сатаністи взяли під опіку ділянку дороги (фото)

Залізничні новини Переглядів: 30.01.2018, 18:19

В Арізоні добровольці з організації під назвою «Храм Сатани» взяли під опіку ділянку автомобільної дороги I-10 між містами Фенікс і Тусон.

Озброївшись вилами та сміттєвими пакетами, сатаністи очистили ділянку дороги від сміття, повідомляє ЦТС з посиланням на The Huffington Post.

Представники «Храму Сатани» звернулися з відповідним зверненням в транспортне управління штату Арізона. Після оформлення паперів і сплати внеску волонтери-сатаністи навели лад на довіреній їм ділянці дороги.

Як пізніше повідомили активісти у Facebook, на шосе тепер встановлено спеціальний дорожній знак, що сповіщає, що «Храм Сатани» дорогу взяв під свою відповідальність.

Зазначимо, що у США практика «усиновлення доріг» приватними організаціями з правом розміщення відповідних повідомлень цілком звична. Трапляються і курйози. Наприклад, є ділянки доріг, за які відповідають такі організації, як «Американська нацистська партія», «Лицарі Ку Клукс Клану» і навіть стрип-клуби. Є на американських хайвэях і ділянки, «усиновлені» 45-й президент США Дональдом Трампом.

Більше про подібну практику можна прочитати в блозі інженера-шляховика Костянтина Щербаченко.

Тов Центр Трубоізоляція