Вашингтон: пасажирам відшкодують вартість проїзду у разі запізнення потягів метро та автобусів

Залізничні новини Переглядів: 31.01.2018, 10:47

Адміністрація громадського транспорту Вашингтона (WMATA) представила нову програму відшкодування пасажирам плати за проїзд у разі запізнення поїзда і автобуса.

Програма, що отримала назву Rush Hour Promise («Зобов’язання в годину пік»), забезпечить повернення пасажирам на транспортну карту SmarTrip повної вартості проїзду в рахунок майбутніх поїздок, якщо поїзд або автобус запізнився більш ніж на 15 хв.

Для пасажирів потягів метро процес повернення автоматизований за рахунок реєстрації картки пасажира в системі на вході і виході. У разі запізнення грошові кошти автоматично повертаються на карту SmarTrip клієнта.

Пасажирам автобусів для відшкодування вартості проїзду необхідно заповнити онлайн–форму.

Програма передбачає майже всі випадки традиційних затримок, включаючи несправності рухомого складу, проблеми, що виникають на шляхах, а також пов’язані з роботою поліції та виявленням хворих пасажирів.

Відшкодування за програмою Rush Hour Promise не передбачено, якщо про затримки внаслідок, наприклад, будівельних або ремонтних робіт адміністрація WMATA оголошувала заздалегідь. Також не будуть враховуватися складні погодні умови або форс-мажорні обставини, такі як масштабне відключення електроенергії або інциденти, пов’язані з забезпеченням безпеки (фото: WMATA).

Тов Центр Трубоізоляція